דוקטור סרקן אייג’ין

אודות

דוקטור סרקן אייגין

דוקטור סרקן אייגין החל את עבודתו המקצועית בשנת 1996 באחד מצוותי השתלות השיער הראשונים בטורקיה. 24 שנות ניסיון הביאו איתם סטנדרטים מקצועיים בינלואמיים, איכות השתלה בלתי מתפשרת ורצון מתמיד לתוצאות טבעיות.

הרצון להשתכלל ולהתפתח מקצועית נועד כדי לגרום למטופלים להרגיש בנוח, לשפר את נראות השיער המושתל, לקצר את זמן ההשתלה, תהליך ההחלמה ולמעשה להפוך את השתלת השיער לנגישה וקלה יותר. דוקטור סרקן אייגין מציע את שירותיו הרפואיים בתחום השתלות השיער וטיפולים נגד אובדן שיער במרפאתו אשר הקים על שמו. את יסודות המרפאה, בנה תוך שימת דגש על רמת איכות גבוהה במיוחד בכל השירותים הנלווים להשתלה. מלבד טכניקת FUE שנחשבת לחוד החנית בהשתלות שיער, במרפאת דוקטור סרקן אייגין מבצעים גם השתלות שיער בשיטת DHI, שיטה השונה מFUE באופן השתלת הזקיקים. בשל מבחר טכניקות וטיפולים שאפשריים לביצוע במרפאה, ד"ר סרקן לא מתפשר ובוחר עבור המטופל את השיטה שלעיניו המקצועיות תביא את התוצאות הטובות ביותר. ד"ר סרקן שילב לאחרונה בהשתלות השיער שלו את שיטת SOFT FUE להשתלת שיער נטולת כאבים. בנוסף, הוא גם הרופא המוביל שהציג את הטכניקה של FUE ספיר לטורקיה בתחילת השנה 2018.

לצד העובדה שדוקטור סרקן רופא, תשוקתו הגדולה היא לאמנות. ברשותו אוסף יצירות אמנות שאת חלקו מציג בגאווה במרפאה. אוסף היצירות מעניק לקליניקה אווירה מודרנית ורעננה בהתחשב שמדובר במרפאה, מה שמושך את תשומת ליבם של מטופלים רבים שמגיעים לטיפול.

כיצד לבצע השתלת שיער
צפו בסרטון

כיצד לבצע השתלת שיער

דוקטור סרקן אייגין הוא חבר באגודה הבינלאומית לדרמטולוגיה. דוקטור סרקן היה בין הצוותים הרפואיים הראשונים שביצעו השתלות שיער בטורקיה בשנת 1996, ומאז ועד היום הוא עוסק בתחום השתלות השיער וטיפולים נגד התקרחות ואובדן שיער.

את תואר הדוקטור קיבל דוקטור סרקן מהפקלוטה לרפואה באוניברסיטת איסטנבול צ'אפה. את התמחותו ברפואת עור הוא השלים בבית החולים "ואקיף גורבה" ובמסגרת התמחותו המקצועית הוא עבד כרופא מומחה במרפאה לטיפולי שיער. בנוסף לרפואת עור, לדוקטור סרקן תואר נוסף בפרמקולוגיה.

כאחד ממנתחי השתלות השיער הראשונים, דוקטור סרקן אייגין המשיך להתמחות ולהתמקצע בתחום השיער מה שסייע לו לפתח טכניקות וחידושים בהשתלות שיער.

עם התרחבותה בעולם של שיטת – FUE, דוקטור סרקן היה האחד החלוצים לשימוש בשיטה שעם הזמן הלכה והשתכללה.

ד''ר סרקן אייג'ין בעולם DR SERKAN IN THE WORLD

פריז- פרס באירוע `` פרסים אירופיים בתחום הרפואה- הליכי השתלות שיער``

"פרסי אירופה לרפואה – השתלת שיער", ו"פרסי אירופה המאה ה-21", הם מגופי הרפואה הנחשבים ביותר באירופה.

באירוע שהתקיים בדצמבר 2019, זכה דוקטור סרקן בפרס בתחום השתלות שיער.
העובדה שמרפאת דוקטור סרקן אייגין מבצעת השתלות שיער בסטנדרטים בין לאומיים לצד היוקרה שמלווה לפרס הזה, מציבה את הקליניקה בחוד החנית של תחום השתלות השיער ברחבי העולם.

בשנת 2019 זכתה מרפאת ``דר סרקן אייגין`` בפרס הראשון בקטגוריית ``תיירות מרפא ``מטעם העיתון .LA RAZÓN

בשנת 2019 זכתה מרפאת "דוקטור סרקן אייגין" בפרס הראשון בקטגוריית "תיירות מרפא מטעם העיתון .LA RAZÓN. גברת מלדה אייגין קיבלה את הפרס בשם בעלה ד"ר סרקן אייגין.
Ara תיירות, המייצגת את דקטור סרקן בספרד, אחראית על כנסים ואירועים ויחד עם שיתוף פעולה עם ד"ר פרץ למעקב אחרי מטופלים מספרד שעברו השתלת שיער במרפאתו של ד"ר סרקן אייגין ובאופן הזה מבטיחים שמטופלים מספרד יקבלו את הטיפול המקיף ביותר וזה בין היתר תרם רבות לקבלת הפרס.

בזכות שביעות רצון גבוהה של מטופלים ספרדים ותיירים רבים מספרד המגיעים לטורקיה שנים רבות וחשיפה גדולה יותר להשתלות שיער בטורקיה, התקשורת בספרד מביעה התעניינות עצומה בדוקטור סרקן ופועלו מה שהשפיע רבות על קבלת הפרס.

``שרשראות לנדיבות`` עם איישה ארמן - 2019

העיתונאית איישה ארמאן ביקרה במרפאת ד"ר סרקן אייגין ובמרכז הרפואי "דוקו" כחלק מפרוייקט העצמה נשית.

מטרת הביקור העיקרית הייתה לשים זרקור על המרכז הרפואי "דוקו" ששם במרכז יופי ואסטתיקה לצד העובדה שרוב העובדות הן נשים.

איישה שיתפה ראיון שניהלה עם ד"ר סרקן על החידושים בתחום ושיתפה בעמודי הרשתות החברתיות שלה.
דבר נוסף שהתייחסה אליו בדבריה היא העובדה שמטופלים מגיעים מכ150 מדינות להשתלת שיער בטורקיה ולנשות הקליניקה יש קשר ישיר לדבר.

איישה שיתפה ראיון שניהלה עם ד"ר סרקן על החידושים בתחום ושיתפה בעמודי הרשתות החברתיות שלה.
דבר נוסף שהתייחסה אליו בדבריה היא העובדה שמטופלים מגיעים מכ150 מדינות להשתלת שיער בטורקיה ולנשות הקליניקה יש קשר ישיר לדבר.

בסופו של דבר סיכמה כי לפרוייקט המסייע להשתלבות נשים בשוק העבודה יש משמעות אדירה אפילו בעידן שלנו.

Esquire-ספרד 2019

אלווארו לואנגו, אחד מעורכי המגזין הפופולרי ביותר בספרד, תעד בכתב העת את חוויית השתלת השיער שעבר במרפאת ד"ר סרקן אייגין.

הוא פרסם את היומן שלו בפלטפורמה הדיגיטלית של Esquire והמשיך לעדכן את תוכנו כשהוא מתעד את השלבים השונים של הצמיחה.

כתב העת הגיע לאלפי קוראים בתוך פרק זמן קצר, והפך למאמר הנקרא ביותר בספרד שנכתב על השתלת שיער.

לקריאת המאמר לחצו כאן:

Esquire

Dr. Serkan: The Boss - 2019

פרסומת משעשעת שנעשתה עבור ד"ר סרקן אייג'ין. מרכז התמיכה שלנו בספרד, המרפאה שלנו והרופא סרקן אייגין הסבירו את התהליך לפני ההשתלה בסרטון זה.

הסרטון מתחיל עם חדרנו פרדיננדו שרוצה לבצע השתלת שיער שעושה מחקר בנושא בבר. מאוחר יותר, לאחר שהתקשר למשרדנו, מרכז התמיכה שלנו נותן לפרדיננדו את המידע הראשוני שלו.

בשלב הבא הוא עולה על מטוס לטורקיה ונפגש עם אנטוניו, אחד מנציגינו בטורקיה. כשמגיעים למרפאה שלנו בטורקיה מתבצעת תוכנית להשתלת שיער אצל ד"ר סרקן אייג'ין .

מרפאת ד''ר סרקן אייג'ין - תכנית``החיים של אחרים``, ז'אנה באדוייבה ערוץ 1, רוסיה

בשנת 2019, הצוות מאחת מתכניות הטלוויזיה הפופולריות ביותר ברוסיה "חיי האחרים" הגיע לביקור במרפאת ד"ר סרקן אייגין ותעדו תהליך השתלת שיער שלב אחרי שלב וראיינו מטופלים ששהו בקליניקה לצורך השתלה.
מפיקת התכנית והמארחת המפורסמת של אוקראינה ג'אנה בדויאוויה אמרה
"איסטנבול היא עיר מדהימה! זו לא הפעם הראשונה שלי כאן, אבל אני מתרשמת עוד יותר בכל פעם שאני מגיע לכאן."

במהלך ההקלטות נערך ראיון עם אחד המטופלים של ד"ר סרקן אייגין שעבר השתלת שיער לפני שנה. לאחר הראיון עם דייגו הבנו שהשתלת שיער היא פרט קטן מאוד שיש לו השפעה גדולה על חיינו. דייגו אמר כי לאחר ההשתלה חייו השתנו לטובה וכי הוא שמח מאוד והמליץ ​​על ההליך לכולם ואמר "סוף סוף יש לי שיער שיימשך לנצח".

ד"ר סרקן אייגין הצהיר כי השתלת שיער היא הליך נוח ולא כירורגי שניתן לבצע בקלות.

Lavanguardia - ספרד 2018

העובדה שד"ר סרקן אייגין מבצע השתלת שיער למטופלים מספרד שנים רבות ממשיכה למשוך את תשומת ליבה של התקשורת הספרדית.

מאמר שפרסם העיתון האוונגרדי בספרד La Vanguardia, העניק סיקור מיוחד לד"ר סרקן אייגין ואחוזי ההצלחה הגדולים שלו בתחום השתלות שיער.

בנוסף, הם ציינו כי מספר האנשים שנוסעים לטורקיה מספרד כדי לעבור השתלת שיער ולקבל טיפולים אלטרנטיביים גדל משנה לשנה.

בכתבה סופר גם כי ד"ר סרקן אייגין מגיע לביקורים בספרד 3-4 פעמים בשנה בכדי להשתתף בכנסים ובאמצעות ביקורים אלה הוא גם עקב אחר התקדמות תהליך ההחלמה לאחר ההשתלה של מטופליו לשעבר.

במאמר הזה מתאר הכותב עד כמה חשוב ד"ר סרקן אייגין לספרד.

Lavanguardia

Quinta Colonna Show - איטליה 2016

ד"ר סרקן אייגין הוזמן גם לתוכנית הטלוויזיה הפופולרית ביותר באיטליה; קווינטה קולונה שואו.

ד"ר סרקן השתתף בתוכנית הטלוויזיה ששודרה בשידור חי.
במהלך המופע, גם מטופלים שעברו השתלת שיער במרפאת ד"ר סרקן אייגין הביעו את מחשבותיהם.
אף על פי שהמפיקים האיטלקיים נראו כחסרי הבעה, הם במידה מסוימת קיימו דעות קדומות לגבי טורקיה. עם זאת, לאחר ששמעו את החוויות והביטויים של המטופלים האיטלקים, הייתה להם אפשרות לשנות לטובה את נקודת מבטם.

מטופל אחד שעבר הליך להשתלת שיער, ציין כי לאחר שהוציא אלפי יורו לרופא איטלקי, הוא פגש את ד"ר סרקן אייגין וכינה אותו: מושיעו.
זה שינה את מהלך תוכנית הטלוויזיה באופן מיידי.
כפי שהמטופל הסביר כי לאחר שעבר השתלת שיער איומה באיטליה, הוא הגיע לד"ר סרקן אייגין כדי לתקן את הניתוח הקודם שלו, מה שהשאיר לו שיער חדש ויפה, הוא הדגיש כי ד"ר סרקן הציל את חייו.
הביטוי הזה היה נקודת המפנה, החלק הזכור ביותר והתכונה הבולטת בתכנית הטלוויזיה.

איינה - La Vacanza Dei Capelli -איטליה 2015

תוכנית האירוח האיטלקית הכינה ספיישל שכיסה את סיפורם של חולים שנסעו מאיטליה לאיסטנבול לצורך השתלת שיער, מדוע העדיפו את מרפאת ד"ר סרקן אייגין ותיעדו את מסע השתלת השיער שלהם.

במהלך התוכנית, מטופלים שעברו השתלת שיער במרפאת ד"ר סרקן אייגין חלקו את כל החוויות שלהם במהלך מסע השתלת השיער שלהם באווירה הומוריסטית.

חולים ששיתפו את חוויותיהם מהשתלת שיער בתוכנית הטלוויזיה שנקראה 'מסע להשתלת שיער', שניהם סללו את הדרך לטורקיה לקבל הכרה רבה יותר והיא שימשה גם אינדיקטור לחשיבות שהאיטלקים מעניקים לד"ר סרקאן אייגין.

סטארלייט גאלה - ספרד 2016

ד"ר סרקן אייגין היה אורח הכבוד בסטלייט גאלה 2016.

במהלך האירוע, אנטוניו בנדרס, שאירח את האירוע המיוחד, נפגש עם ד"ר סרקן אייגין ובמהלך שיחתם, התעניין מר בנדרס בנושא השתלת שיער עבור חברו.
ד"ר סרקן שיתף את מחשבותיו וסיפק מידע גם על כל החידושים בתחום.
הפרס שנחשב לאחד מהיוקרתיים ביותר בספרד הציב שוב את ד"ר סרקן בחוד החנית הבינלואמית בתחום השתלות השיער ושם גם בפעם הזו את טורקיה על מפת השתלות השיער הבינלאומית.

הקליניקה שלנו

כמרפאת ד"ר סרקן אייגין, חשוב לנו להישען על שישה עקרונות יסוד שעל פיהם אנחנו בונים את שיטות העבודה והשירות שלנו:

  1. נסיון – משנת 1996 ד"ר סרקן אייגין מתמקד רק בהשתלות שיער ומציע טיפולי שיער מתקדמים.
  2. מקצועיות – כתוצאה מכך רמת המקצועיות שלו ושל הצוות המקצועי שמלווה אותו עומדת בקנה אחד עם סטנדרטים בינלואמיים.
  3. סטדנרטים בינלאומיים – ההשתלות מתבצעות בבית החולים שקיבל את תווי התקן JCI ו-TUV (תו האיכות המחמיר ביותר שניתן לבתי-חולים ברחבי העולם).
  4. חווית טיפול אישית – הכל נעשה מתוך כוונה להעניק למטופלים שלנו חוויה נוחה ככל האפשר. כל המכשירים הרפואיים המשמשים להשתלת שיער וטיפולים אחרים נעשים לשימוש חד פעמי בלבד.
  5. אחריות – כל המטופלים שעברו השתלה במרפאה שלנו, מקבלים תעודת אחריות על הזקיקים שהושתלו.
  6. מעקב – מרפאת ד"ר סרקן אייג'ין מתאמת ביקורים במדינותיהם של מטופליהם לשעבר על בסיס קבוע כדי לעקוב אחר התקדמות תהליך ההחלמה שלהם לאחר ההשתלה.

עקרונות היסוד האלה מאפשרים למרפאה שלנו לספק טיפול מקצועי ללא פשרות ותחושת אישית ונעימה.
אנחנו מאמינים כי "חוויתו של מטופל אחד היא חוויתם של כל המטופלים".

עובדות

על הקליניקה שלנו

תיעוד של מטופלים

תיעוד של מטופלים

Yuval cohen

Im very pleased! The clinic is like an oiled big machine. Everything is working….thank you all the staff, spaeshely Jessie and Benny.

קרא עוד

Mina barsoum

The operation was perfect, all the staff were professionals especial Dr sarkan also the clinic representative person at the hotel(Samir)were really s

קרא עוד

Antonie Brooks

Amazing place with amazing staff. They couldnt have been more helpful and professional, but also really friendly and sweet.

קרא עוד

Steve Maile

Amazing…completely 5 star treatment from start to finish .THANKYOU Dr Serkan & all the amazing staff & medical team .Who did an excellent job & real

קרא עוד

Ilan Mahdi

After my experience with DR serkan I can said trust with closing eyes clean ,professional ,patient ,they are working so hard to make their Patients ha

קרא עוד
ד''ר סרקן אייג'ין בעולם

מקבץ נבחר של סמינרים
כנסים ואירועים

2019-09-06 איטליה, ועידת ונציה
2019-04-26 איטליה, ועידת רומא
2019-02-22 כנס כווית
2019-01-12 ועידת בחריין
2018-11-30 ספרד, ועידת סביליה
2018-06-17 ועידת סאו פאולו, ברזיל
2018-05-05 בוקרשט, ועידת רומניה
2018-03-24 ועידת נאפולי, איטליה
2018-02-24 ועידת מילאנו, איטליה
2017-11-11 ועידת אוביידו, ספרד
2017-09-03 ועידת רומא, איטליה
2017-09-02 2017 ועידת נאפולי, איטליה
2017-05-25/27 מילאנו, תערוכת תיירות רפואית, איטליה
2017-05-03 פרס לרופא המוצלח ביותר השתלת שיער, קרן Unimpeded Life, איסטנבול
2017-03-18 כנס ביירות, לבנון
2016-10-23 ועידת לצ'ה, איטליה
2016-10-22 ועידת בארי, איטליה
2016-10-21 ועידת פלרמו, איטליה
2016-10-17 Premios Escaparate, האורח המיוחד ד"ר סרקן אייג'ין, סביליה, ספרד
2016-09-11 ועידת נאפולי, איטליה
2016-09-10 כנס פלרמו, איטליה
2016-05-22 El Cajon, California, الولايات الامريكية المتحدة, مؤتمر تسجيلي
2016-09-09 ועידת Civitanova Marche, איטליה
2016-08-06 גאלה סטארליט, אורח מיוחד, מרבלה, ספרד
2016-06-05 ועידת Clinica Coec, ברצלונה, ספרד
2016-01-30 Sevilla,مؤتمر اسبانيا
2016-06-04 ועידת Colegio de Medicos, מדריד, ספרד
2015-09-27 Napoli, مؤتمر ايطاليا
2015-05-22 El Cajon, קליפורניה, ארה"ב, ועידת וידאו
2015-04-19 Sevilla, مؤتمر ايطاليا
2016-05-07 ועידת לוזן, שוויץ
2016-03-20 ועידת רומא, איטליה
2016-03-19 ועידת נאפולי, איטליה
2016-01-30 ועידת סביליה, ספרד
2016-01-29 ועידת מדריד, ספרד
2015-09-27 ועידת נאפולי, איטליה
2016-09-26 ועידת רומא, איטליה
2015-04-19 ועידת סביליה, ספרד
2015-04-18 ועידת נאפולי, איטליה
2015-04-17 ועידת מילאנו, איטליה
2015-04-12 ועידת נאפולי, איטליה
2015-04-11 ועידת סיציליה, איטליה
2015-04-10 ועידת סביליה, ספרד
2015-01-22/27 EMİTT, מרכז התערוכות והתערוכות של TUYAP, איסטנבול, טורקיה
2014-10-05 ועידת לוביאנה, סלובניה
2014-10-04 ועידת ונציה, איטליה
2014-10-03 ועידת מילאנו, איטליה
2015-01-22/25 EMİTT, מרכז התערוכות והתערוכות של TUYAP, איסטנבול, טורקיה
2014-05-03 ארביל, ועידת עירק
2014-03-22 כנס כווית
2014-03-01 ועידת בחריין
2014-01-11 ועידת דובאי, איחוד האמירויות
2013-12-14 דוחא, ועידת קטאר
2013-11-08 ועידת אבו דאבי, סעודיה

תמונות של לפני-אחרי

תוכל לראות כעת תמונות של 'לפני-אחרי' מיד לאחר שתמלא את הפרטים בטופס המצורף. תוכל לקבל הודעה אוטומטית אל הטלפון הנייד או לאימייל.