הטרנדים החמים בתחום האסתטיקה לשנת 2022

אם פעם אנשים שביקשו להשקיע במראה החיצוני באופן קיצוני היו עושים שאיבת שומן, הרמת חזה, או מילוי שפתיים, הרי שכיום נכנסו הרבה יותר שחקנים למשוואה. הרפואה האסתטית עשתה דרך ארוכה, וככול שיש לה יותר ביקוש, כך התחום ממשיך להפתיע ולהתקדם. אז אלו טיפולים ניתן למצוא כיום, מהם החידושים האחרונים, ואלו הליכים שנשמעים מורכבים בעצם פשוטים? ממש לכבוד 2022 מוזמנים להביט במראה, בהיצע ולקבל החלטה!

השתלת שיער גם באזור השפם

השתלת שיער אומנם אינה שיטה חדשה, אך היא כן עברה דרך ארוכה. אם פעם מי שעבר השתלת שיער נאלץ להתמודד עם תוצאה חלקית ובמקביל לעבור הליך כואב, הרי שכיום גם התוצאות מדהימות וגם ההליך עצמו יותר קצר, מדויק ויחסית חסין מפני כאבים. אומנם מהות השיטה לא השתנתה בהרבה, אך המכשירים וחומרי האלחוש שעימם עובדים משיגים חוויה ותוצאה הרבה יותר טובה. כך למשל ישנה השתלת שיער בשיטת FUE. שיטה זו נעזרת בלהבים שעשויים מספיר (אבן חן יקרה), כך שיוצרים מיקרו תעלות, עובדה שממזערת הופעה של גלדים ותומכת בשלב ההחלמה. כמו כן, השיטה נעזרת בחומר טשטוש שמונע לחוש בזריקת ההרדמה המקומית, כך שגם אנשים שחוששים ממחטים זוכים לעבור השתלת שיער בתחושה בטוחה.

עוד שיטה מתקדמת ומובילה בתחום היא שיטת DHI. שיטה זו נעזרת בעט שתלים שידוע ביכולתו המופלאה לייצר בקלות ובמומחיות תעלה עבור ההשתלה. כל זאת מוביל את התחום להיות נדרש ומוערך, כך שכיום רבים בוחרים לעבור השתלת שיער לא רק באזור הראש, אלא גם באזור של הזקן, באזור של הגבות ואפילו באזור של השפם.

הליכים ממוקדים קצרים ומשמעותיים

ככול שהרפואה הקוסמטית מתקדמת, כך נוספות דרישות, ובמקביל מחפשים הליכים שמייתרים את הצורך בהרדמה מלאה ובהחלמה ארוכה. כך למשל כיום רבים בוחרים להתמקד בשני אזורים קטנים אך משמעותיים – באזור העפעפיים והמצח, מתוך מטרה ללטש מראה עייף וזקן. כאן טכנולוגיה אנדוסקופית נכנסת למשוואה. מדובר בניתוח זעיר וממוקד שנעזר בחריץ קטן שדרכו מחדירים סיב אופטי וסכין. הסיב מגדיל עד פי 100 את הראייה, כך ששילוב בין ראייה מדהימה לכלי עבודה מזערי ויעיל, מאפשר לדייק את העבודה מבלי להוביל לצלקת מעיקה.

הברווז שהפך לברבור – ניתוחי שפתיים משנים כיוון

לאחר עשור בו נשים רבות בחרו לעבור הליך שמעבה את השפתיים באופן מוגזם ושרחוק מלהיראות טבעי, כיום משתמשים באותה הטכניקה, אך מתוך מטרה ליצור מראה שונה. אומנם לקח זמן, אך נשים עברו לבקש מראה יותר צעיר וחיוני, שבין היתר גם יותר טבעי. המטרה היא לייצר סימטריה ואסתטיקה, אך מבלי לעבור את גבולות ההיגיון. גם פה נוהגים להימנע מהרדמה מלאה, כאשר לצד השיטות היותר מוכרות (כגון הזרקת חומצה היאלורונית), ניתן למצוא שיטה חדשה. שיטה זו שעוד נשמע עליה הרבה מתמקדת בחיתוך מזערי בין האף לשפה ותפירה מחדש – בהתאם לעיצוב הרצוי.

על פיסול בשומן שמעתם?

בתחום הרפואה האסתטית, לא פעם מתעוררת בעיה שנוגעת לתגובה אלרגית. אי לכך במקום להמשיך ולהזריק חומרי מילוי זרים, נעזרים בשומן הטבעי של הגוף. הרעיון הוא לאסוף שומן מהגוף של המטופל ולהזריק אותו במיקום הרצוי, אם כי באופן הדרגתי. הליך שכזה מוביל לתוצאה טבעית שאינה ממהרת להיספג ושמחזיקה מעמד לאורך זמן. אומנם מדובר בשיטה חדשה, אך היא כבר סומנה כמבטיחה. באמצעותה ממלאים מגוון אזורים, כולל פנים, מותניים וכדומה.

לא רוצים? לא צריך! מסירים נקודות חן

כיום נקודת חן שמלווה אותנו מאז הילדות, כבר אינה נתפשת כעובדה שיש להשלים עמה. רבים מהאנשים שהיו שמחים לוותר על אותה נקודה, פשוט קובעים תור ומסמנים וי על המשימה, כאשר הסרת נקודות חן בלייזר היא אחת מהשיטות היותר יעילות ומבוקשות. הלייזר מאפשר להגיע לכל מקום רצוי בקלות ובדיוק מרבי, מטפל בבעיה באופן מוחלט, מונע החלמה ממושכת והכי חשוב לדעת זה שהוא אינו מוביל לנזק משני. לא סימן ולא צלקת יישארו בתום ההליך. כמו כן, יש לדעת שמעבר להסרה של נקודת חן, הלייזר גם מסייע להעלים מגוון תופעות עור. כך למשל טיפול בלייזר מסייע להיפטר משומה, מדליות, מפסוריאזיס וכדומה, כאשר בין היתר טיפול בלייזר מסייע להעלים קעקועים, ואף למצק את העור ולהשיג מראה חיוני.

Posts

תמונות של לפני-אחרי

תוכל לראות כעת תמונות של 'לפני-אחרי' מיד לאחר שתמלא את הפרטים בטופס המצורף. תוכל לקבל הודעה אוטומטית אל הטלפון הנייד או לאימייל.