מצעד הטיפולים האסתטיים החמים של שנת 2021

שינויים עצומים חלו בעשור האחרון בעולם הטיפולים האסתטיים. בשנות ה-90 של המאה הקודמת, שלט הניתוח הקוסמטי הפולשני וזכה לפופולריות רבה. היום, ההליכים הלא פולשניים הם הצעקה האחרונה בכול הנוגע למגמות הרפואה האסתטית.

זאת, למעט הליך השתלת השיער שכרוך בפעולה פולשנית, ועדיין הפופולריות שלו הולכת וגואה.

השתלת שיער

השתלות שיער שואפות להחזיר את צמיחת השיער לאזורים בקרקפת שבהם הצמיחה דלילה או חסרה. השתלות שיער יעילות לסוגים רבים של נשירת שיער, אבל הן לא מסוגלות לעצור נשירת שיער עתידית.

שיער דליל ונשירת שיער הם חלק נורמלי מתהליך ההזדקנות, אבל הם יכולים להתרחש גם בגלל גנטיקה, מצב רפואי או פציעה בקרקפת. חלק מהאנשים שחווים מצבים אלה, בוחרים לעבור השתלת שיער מסיבות קוסמטיות או שיקומיות.

במהלך השתלת השיער מסיר המנתח זקיקים מהקרקפת באזור עם שיער צפוף (כמו החלק האחורי של הראש), ואחר כך משתיל אותם לתוך חריצים זעירים באזורים הקרחים של הקרקפת.

השתלת שיער נחשבת כטכניקה יעילה המבטיחה תוצאות משביעות רצון לגברים ולנשים כאחד.

טיפולים אסתטיים לא פולשניים פופולריים בשנת 2021:

  1. פיסול אף ללא ניתוח

יש היום אופציה לא ניתוחית לשנות את צורת האף, אשר צוברת פופולריות רבה ונקראת עיצוב או פיסול אף. הליך זה כרוך בהזרקת חומרי מילוי לעיצוב מחדש של צורת האף, ומבטיח תוצאות מידיות, כמעט ללא זמן השבתה.

חומרי המילוי, המשמשים בדרך כלל גם למילוי הלחיים או השפתיים, הם דרך יעילה ליצירת אשליה של עיצוב אף ללא ניתוח. פיסול אף לא כירורגי יכול להציע כמה שיפורים ספציפיים, כגון:

  • הרמת גשר נמוך על ידי הוסף חומר מילוי ובנייה של גשר האף.
  • העלמת בליטה על האף על ידי הזרקת חומרי מילוי סביב לבליטה שיקנו מראה של אף חלק וישפרו את מתאר פרופיל האף.
  • שיפור צורה של קצה אף בולבוסי, אפשרי בעזרת חומרי המילוי.
  • תיקונים לאחר ניתוח אף לא מוצלח, אפשריים במקרים מסוימים בעזרת חומרי המילוי.

הרמת גבות והצערת העיניים

העיניים הן מאפיין בולט בפנים שלנו, אז מה הפלא שאנחנו נוטים להתמקד בהן? בעוד שהרמת הגבות פותחת את הפנים באופן מידי, הליך ההרמה של זווית העין החיצונית (הליך שנקרא Lifted lateral Canthus) תורם למראה צעיר יותר.

להשגת מראה טבעי ורענן בעיניים, אפשר להשתמש גם בבוטוקס או בחומרי מילוי. בנוסף, שמירה על מסגרת פנים צעירה תעזור לכם לשמור גם על מראה עיניים רעננות.

שימוש יצירתי בבוטוקס

ענף הקוסמטיקה ממשיך גם ב-2021 להשתמש בבוטוקס, לא רק כדרך למניעת קמטים. למעשה, ניתן להשתמש בבוטוקס למטרות רבות, כמו:

  • טיפול בהזעת יתר
  • טיפול בפנים סמוקות
  • עידון קו הלסת
  • הרמת גבות
  • מזעור הנקבוביות.

הבוטוקס הוא מעין תרופת פלא שיכולה לחולל שינויים רבים, ובשנת 2021, יישאר הבוטוקס אחד האמצעים החזקים בתחום הטיפולים הקוסמטיים.

מתיחת פנים לא פולשנית

כולנו מחפשים את ההליך המושלם שייתן לנו תוצאות דומות לאלה שמעניק לנו ניתוח מתיחת פנים, אבל בלי שנצטרך לעבור ניתוח וזמן השבתה ארוך.

שימוש בטכניקות לא פולשניות, כמו חומרי מילוי, הפך פופולרי מאוד בעיקר בגלל תקופת ההחלמה המינימלית הנדרשת לאחר הטיפול.

עם זאת, בעידן הקורונה, שבו כולנו נאלצים לחבוש מסכות, יותר ויותר אנשים מוכנים לעבור טיפולי פנים שכרוכים בזמן השבתה קצר, בתמורה לתוצאות דרמטיות וניכרות יותר.

לדוגמה, טיפולים המבוססים על גלי רדיו, חודרים לעומק העור ומספקים עד שליש מהתוצאה המסורתית שמספק הניתוח המסורתי של מתיחת פנים. וזאת בתמורה למספר קצר של ימי השבתה.

הקפאת שומן להעלמת שומן עיקש

אנשים שמקפידים על תזונה בריאה וספורט, ולא מצליחים להיפטר מתאי שומן עקשניים המצטברים באזורי הגוף השונים כמו, הבטן, הירכיים, הזרועות, הגב או הסנטר, יכולים היום לקבל טיפול שלא כרוך בניתוח, כמו שאיבת השומן המסורתית.

הטיפול המומלץ במקרים אלה הוא הקפאת שומן. הליך זה מתמקד באזור המטופל, מפרק וממית את תאי השומן הרגישים לשינויי הטמפרטורה, מבלי לפגוע בשאר הרקמות בסביבה. לאחר הטיפול, יסולקו תאי השומן המפורקים מהגוף, בהדרגה ובאופן טבעי על ידי המערכת הלימפטית. לכן, התוצאות הסופיות ייראו רק לאחר מספר חודשים.

לבסוף, עם תקופת הסגרים והריחוק חברתי ועם המגבלות החברתיות הבלתי פוסקות, כולנו היינו צריכים ללמוד ולהסתגל לדרך החיים החדשה. כך שלא מפתיע ששנת 2021 נשלטת על ידי אנשים שרוצים להיראות נהדר בלי לעבור ניתוחים מסובכים, ולהיות מוכנים היטב לתמונות שיציגו במדיה החברתית 24/7.

 

תמונות של לפני-אחרי

תוכל לראות כעת תמונות של 'לפני-אחרי' מיד לאחר שתמלא את הפרטים בטופס המצורף. תוכל לקבל הודעה אוטומטית אל הטלפון הנייד או לאימייל.