שירותי רפואה אסתטית – מהשתלת שיער ועד למתיחת פנים

מגיע לכם להראות צעירים ממש כפי שאתם מרגישים. הדרך בה אנו נראים אמורה לעורר אותנו לחיות את החיים במלואם, אבל לפעמים המראה הוא רק תזכורת קלושה לימים עברו שחלפו ואינם. אם המראה שלכם מתסכל אתכם, שירותי הרפואה האסתטית יכולים לעזור לכם להיראות ולהרגיש רעננים וצעירים יותר.

דברים שכדאי לדעת על רפואה אסתטית

רפואה אסתטית היא מונח-על שתחתיו נכללים כל הטיפולים וההליכים הקוסמטיים והמודרניים המשמשים לשיפור המראה, בין אם מדובר בהשתלת שיער או בניתוח מתיחת פנים. לכול טיפול יש תפקיד ספציפי שנועד לסייע לשפר את מראה הפנים, השיער או הגוף. לא משנה מה אתם רוצים לשפר, תוכלו למצוא את הטיפול המתאים לכך.

לכול אחד יש זכות להרגיש טוב בתוך עורו. גיל, בחירה באורח חיים, שינויים במשקל, לחץ וגנטיקה יכולים לגבות מחיר מהמראה שלכם ומהאופן שבו אתם מרגישים כלפי עצמכם או לתרום למראה שלא מצליח לשקף את מרץ הנעורים התוסס בתוככם.

כשאתם מתחילים כל יום בידיעה שאתם נראים במיטבכם, זה מגביר את תחושת הביטחון העצמי. כולנו יודעים עד כמה ביטחון זה יכול לעזור לנו בחיים בעולם המודרני ולהאיר הזדמנויות, שאחרת לא היינו מבחינים בהן.

רפואה אסתטית – מה היא יכולה לעשות עבורי?

רפואה אסתטית חולשת על תחום רחב של טיפולים שיכולים לפתור את כל הדאגות הפיזיות הנפוצות ביותר שאנשים חווים, תוך שהם מציעים שפע של יתרונות.

רוב הטיפולים הללו הם מהירים, נטולי כאב ולא כרוכים בתקופת החלמה. מטופלים בכול הגילאים והמינים יכולים ליהנות מטיפולים כמו:

 • המרצת ייצור הקולגן, ששומר על גמישות העור
 • מחיקת קמטוטים עדינים וקמטים עמוקים יותר
 • הרמה של עור נפול
 • הסרת מצבורי שומן לא רצויים
 • חידוש העור
 • מילוי נפח לעור הפנים שאיבד מנפחו
 • טיפול בסימני הזדקנות
 • וכמובן בנייה מחדש של ההערכה העצמית

אילו טיפולים מציעה הרפואה האסתטית?

מגוון של שירותי רפואה אסתטית מציעים את הטכנולוגיה פורצת הדרך והמתקדמת ביותר בתחום. וכאשר אתם מגיעים לקליניקה שבה המומחיות והטכנולוגיה העדכנית נפגשים, אתם יכולים להשיג תוצאות מדהימות. לדוגמה:

 • השתלת שיער – אמנם נשירת שיער שכיחה יותר בקרב גברים, אבל גם נשים מושפעות ממנה. נשירת שיער משפיעה על הרווחה הפסיכולוגית ואף מפריעה לפעילות ולחיי היום יום. השתלת שיער יכולה להחזיר את הביטחון העצמי ולשפר את אורח החיים.

תהליך ההשתלה כולל הסרת זקיקי שיער בריאים ישירות מאזור תורם בקרקפת (לרוב מהחלק האחורי של השיער בו יש שיער בשפע) והשתלתם באזורים הקירחים או הדלילים.

 • בוטוקס – העלמת קמטוטים עדינים. הזרקות בוטוקס הם טיפולים פופולריים שמרגיעים את שרירי הפנים ויוצרים מראה של פנים צעירות. רוב הקמטים בפנים נובעים מהבעות הפנים.

בשלב זה או אחר, הפנים שלנו מפתחות קמטי חיוך, קמטי זעף, קמטי מצח וקמטוטים מסביב לעיניים. אלה גורמים לפנים להיראות עייפות ומבוגרות יותר.

אמנם, הקמטים הם חלק מההזדקנות, אבל הזרקות בוטוקס יכולות להחיות את העור ולהקנות עור חלק וצעיר יותר.

 • החזרת נפח שאבד – הקולגן, החלבון הטבעי של הגוף, אחראי על יצירת הלחיים והשפתיים המלאות. למרבה הצער, הגוף מפסיק לייצר קולגן בסביבות גיל 20. עם הזמן, כאשר מאגרי הקולגן מתחילים להתרוקן, זה עלול לגרום למראה של פנים שקועות ושפתיים דקות.

חומרי מילוי עוריים, כמו חומצות היאלורוניות, משמשים כדי ליצור מחדש נפח מאוזן בפנים.

 • פילינג כימי – הפילינג מקלף עור עייף ופגום. נזקים בשכבת העור החיצונית שגרמו הזמן והשמש, כמו קמטים, כתמים או צלקות אקנה, ניתנים לטיפול גם בעזרת פילינג כימי. טיפול זה מסיר את שכבר העור העליונה הפגומה, וחושף מתחתיה עור רענן, נקי וקורן.

הפילינג הכימי מותאם אישית למטופל – לגוון העור ולסוג העור – כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

 • ניתוח מתיחת פנים – הליך זה יכול לטפל בצניחת עור, בקו הלסת והלחיים, ובשינויים אחרים שנוצרו בפנים עם העלייה בגיל.

במהלך הניתוח, המנתח מושך לאחור את דשי העור משני צדי הפנים ומשנה את הרקמות שמתחת לעור, כדי להחזיר לקווי מתאר הפנים את הצורה הצעירה יותר. לפני סגירת החתכים, במקרה הצורך, ניתן להסיר עודפי העור.

 

תמונות של לפני-אחרי

תוכל לראות כעת תמונות של 'לפני-אחרי' מיד לאחר שתמלא את הפרטים בטופס המצורף. תוכל לקבל הודעה אוטומטית אל הטלפון הנייד או לאימייל.