האם ניתן לעשות השתלת זקן לאחר ניתוח?

בזכות התקדמות הטכנולוגיה ניתן לבצע כל מיני פעולות שונות שעד לא מזמן היו נראות בלתי אפשריות. אחד מהטיפולים החדשניים ביותר הוא ניתוח השתלת זקן שנועד לפתור בעיות רבות. זוהי דרך מעולה להנות מזקן שופע עבור אלה שהזקן שלהם לא באמת צומח לגודל הרצוי.

עם זאת הפתרון הזה הופך אידיאלי עבור נשים שעוברות ניתוח לשינוי מין. אותם נשים שרוצות להפוך לגברים חייבות לעבור ניתוח להשלת זקן כדי להשלים את ההליך. הרי הזקן הוא אחד מהמרכיבים העיקריים שעושים את ההבדל בין גבר לבין אישה.

 

האם אפשר לעשות השתלת זקן?

באופן עקרוני אפשר לעשות השתלה של זקן לאחר ניתוח לשינוי מין. ההמלצה היא לבצע את ההשתלה כאשר מסיימים את רוב הטיפולים הנדרשים. הרי כל טיפול שתעשו עלול לגרום לכך שההשתלה עצמה לא תיתפס כמו שרוצים. לכן אם לא תבצעו טיפולים שונים שכוללים לקיחת הורמונים תוכלו להשיג את התוצאה הרצויה. הרי לא בכל יום אתם עושים צעד שכזה, המטרה שלכם תהיה שהוא יהיה מושלם. הרצון הטבעי יהיה להשיג את המראה האידיאלי לאחר הניתוח.

 

עד כמה חשוב לבצע את ההשתלה?

כמו כל מרכיב כזה או אחר בתהליך, גם ניתוח פנים הוא הכרחי להשגת המראה המושלם. ישנם לא מעט דברים שעושים את ההבדל בין גברים לבין נשים בכל מה שקשור לנראות החיצונית. ברגע שעושים את הטיפולים הנדרשים ההרגשה האישית מתחלפת בהתאם. כל טיפול שתעשו, בטח אם מדובר על השתלת זקן יקדם אתכם עוד צעד אל עבר התוצאה הרצויה. מעבר לכך כל מי שיראה אתכם בחוץ יבין מיד את השינוי שאותו עשיתם. יכולים להיות כאלה שבכלל לא יזהו אתכם, ויאפשרו לכם להתנהג כמו גבר.

 

תמיד יהיה אפשר לבצע את ההשתלה?

כמובן שיכולות להיות סיבות שונות שימנעו מכם לבצע את ההשתלה. הרי כמו כל מטופל, גם נשים שעוברות ניתוח לשינוי מין יכולות להתמודד עם קשיים שונים. לפני שמבצעים השתלת זקן עושים בדיקות שונות שנועדו לשלול כל מיני סיבוכים אפשריים. המטרה היא שכל אחת שעוברת ניתוח לשינוי מין תוכל להשיג את המראה המושלם. כך שאם היא תסתכל במראה היא תדע כי היא עשתה את הבחירה הנכונה.

 

היכן עושים השתלת זקן לאחר ניתוח?

חשוב שתבחרו במקום הנכון אשר מתמחה בביצוע ניתוח פנים מכל סוג שהוא. הרי האיכות של הרופא שיבצע את הטיפול זה מה שיקבע כיצד תראה התוצאה הסופית. רוצים לעשות את הבחירה הנכונה? זוהי ההזדמנות שלכם לפנות אל ד"ר גוברין. רופא מומחה שמבצע מגוון רחב של טיפולים פלסטיים בין היתר גם ניתוחי פנים. אחרי שתפנו לאיש הנכון תוכלו לדעת כי אתם בידיים הכי מקצועיות שיש. רוצים לקבל ייעוץ והכוונה לפני הניתוח? היכנסו לאתר בכתובת: https://www.govrin.co.il/.

תמונות של לפני-אחרי

תוכל לראות כעת תמונות של 'לפני-אחרי' מיד לאחר שתמלא את הפרטים בטופס המצורף. תוכל לקבל הודעה אוטומטית אל הטלפון הנייד או לאימייל.