למה יותר ויותר גברים טסים לטורקיה להשתלת שיער?

Hair Transplantation

השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה, נראה שאין אדם בוגר בישראל שלא שמע על אימפריית השיער הטורקית שמסייעת לגברים מכל העולם ובשנים האחרונות הפכה למבוקשת.
איך מתבצעת השתלת שיער? האם ההשתלה כואבת? אפשר להשתיל זקן? ואיך השתלת השיער הופכת גם לחופשה מהנה בטורקיה?

השתלת שיער בטורקיה – איך זה מתבצע?
עד לא מזמן טורקיה הייתה ידועה בזכות מאפיינים רבים, בין היתר השווארמה, השפם והחמאם הטורקי – אך בשנים האחרונות טורקיה הפכה למרכז השתלות השיער העולמי, השתלות שיער באיכות גבוהה ובמחירים שפויים.
השתלת שיער FUE בטורקיה אינה רק זולה יותר ממקומות רבים בעולם ובישראל אלא לרוב תספק גם את התוצאות הטובות ביותר.

השתלת שיער כוללת בתוכה הליך סדור וככול שהליך זה מתבצע במקצועיות, כך הסיכויים להשתלת מוצלחת גדלים.
בשלב הראשון מחטאים את אזורי השיער אותם אתם מתכוונים לתרום, אזורים אלו יטושטשו ולאחר מכן יורדמו באמצעות הרדמה מקומית.
בשלב הבא מחלצים את זקיקי השיער להשתלה, משרטטים את קו השיער בהתאם למה שהוחלט יחד עם המטופל בפגישת הייעוץ, יוצרים תעלות באזורי אליהם יושתל השיער ומבצעים את השתלת זקיקי השיער.
בסיום ההשתלה וכדי לזרז את החלמת האזור תטופלו בלייזר קר, לאחר ההשתלה אזור ההשתלה עתיד להיות רגיש ותצטרכו לבצע את תהליך השטיפה בזהירות רבה למשך תקופה של קצת יותר משבועיים וכן להישמע להוראות והנחיות הרופא הנוספות.

לאחר 6-8 חודשים מיום ההשתלה, תוכלו להבחין בצמיחה מחודשת של השיער באזור המושתל, צמיחת השיער באזור ממשיכה עד 12-18 חודשים ובסיום תוכלו לראות את תוצאות ההשתלה הסופיות.

האם השתלת שיער כואבת?
כיום השתלת שיער אינה אמורה לכאוב, כאמור בתחילת התהליך ניתן לכם חומר טשטוש ע"י רופא מרדים מוסמך, כך שאינכם אמורים להרגיש כאב גם במתן ההרדמה המקומית לצורך ביצוע השתלת השיער ותעזור למטופלים שנרתעים ממחטים.
חומר הטשטוש מייצר מצב של רוגע ואינו חובה אך הוא מבטיח תהליך מלא ללא כאבים טרם זריקת ההרדמה המקומית ועד לסיום השתלת השיער.

השתלת זקן בפנים
גברים רבים תוהים אם ניתן להשתיל זקן בפנים, השתלת שיער בפנים אפשרית ומיועדת לגברים המחפשים מראה של זקן מלא בפנים.
השתלת שיער בפנים עובדת בדומה להשתלת שיער בקרקפת, כאשר השיער יילקח מאזור שבין שתי האוזניים בעורף ויושתל במקומות הרצויים.

חופשה בטורקיה
מספר ימים לאחר השתלת השיער ובגמר ההתאוששות, טורקיה מציעה אפשרויות רבות לנופשים בה ואין סיבה שלא תיהנו מהשפע הרב שיש למקום להציע.
בכל היעדים המבוקשים של טורקיה תוכלו ליהנות ממסעדות טובות עם אוכל טורקי מקומי, שופינג במחירים זולים, אטרקציות ואפילו אזורי טבע.
יחד עם הנאה מהשפע הטורקי, את החופשה שלכם בטורקיה תבצעו בהתאם להנחיות המרפאה כדי ליהנות מהאטרקציות והקולינריה הטורקית ויחד עם זאת לשמור על האזור המושתל בהתאם להנחיות.

 

תמונות של לפני-אחרי

תוכל לראות כעת תמונות של 'לפני-אחרי' מיד לאחר שתמלא את הפרטים בטופס המצורף. תוכל לקבל הודעה אוטומטית אל הטלפון הנייד או לאימייל.